Danina65

Znáte někdo tuto aplikaci?

Úplně nedávno jsem někde zaregistrovala informaci, že existuje aplikace, kdy třeba na louce vyfotíte rostlinku a ona Vám zobrazí, co jste vyfotili.Bohužel už nevím, jestli to bylo v tisku, na Seznamu nebo na netu.
Jj, Marci1, to bude ono, jak jsem to slovo uviděla, hned jsem si vzpomněla:-)Díky

Nejlepší odpověď
marci1

Máš na mysli "PlantNet? 🙂
https://play.go­ogle.com/store/ap­ps/details?id=or­g.plantnet&hl=cs

Další odpovědi
autacek

Viděl jsem podobnou, jmenovala se „na houby“ a byla na houby.