Elssir

Znáte někdo tento virus?

Kamarádovi zvonil telefon. Volání bylo ode mne. Myslel jsem si, že ho vytáčím z kapsy ale nic takového. Když to zvedl byl slyšet arabský hlas, který něco rychle povídal.
Po chvíli telefon zvonil znovu a znova ten hlas.
Za dalších pár minut mu volal jiný z jeho kontaktu a zase ten hlas. Takhle se vystřídalo několik kontaktu. Pote mu „volala“ sestra a spolužačka a tentokrát se ozýval ženský hlas, který nakonec vykřikoval „Allah Akbar“
Pokud vím, tak něco takového křičí islámští teroristi.
Víte někdo, co to má znamenat?

Odpovědi
tomko boy

Praha – Policie vyšetřuje pokus o vydírání státu hrozbou rozšíření viru ebola na různých veřejných místech. Pachatelé zatím nejsou známi, sdělilo dnes v tiskové zprávě ministerstvo vnitra. Náměstek policejního prezidenta Zdeněk Laube na následné tiskové konferenci uvedl, že hlavním cílem pachatelů je vyvolání paniky. Hrozí jim až 12 let vězení. Podle Bezpečnostní informační služby se jedná o teroristický akt proti státu.

Pepa25

Co mají znamenat neznámé „hlasy“, konspirace atd.? Bohužel pravděpodobně jeho schizofrenii …