zjentek

znáte někdo službu darujhovno.cz ?

napadlo mě, že by jste někomu chtěli třeba udělat radost?
http://www.you­tube.com/watch?v=crgcXk3­fqnM ,)

Nejlepší odpověď
briketka10

dobrý vtip pošlu dál těm co znám :DD

Další odpovědi
anonym

Cha,taky jich pár asi rozešlu,příjemců bude dost a dost.

Medulienka

O této službě jsem již něco četla a první co mě napadlo byla otázka v jakých podmínkách tam žijí ti údajní sloni, kterých hovna jsou posílané dál.
Doplňuji:
Ale jinak jako recese a vtip dobrý – pokud ho někdo pochopí. Nevím, ale asi bych neposlala tento dárek jako pomstu, ale spíše jako legraci. Tedy ovšem se k ničemu nechystám.

zjentek

medulienka: ti opravdu opravdoví sloni se mají relativně dobře, žijí v zoo po celé čr ,)

Medulienka

zjentek, neměla jsem na mysli slony ze ZOO, ale ty od kterých ti z daruj hovno berou jejich smradlavé produkty. Co jsem četla, tak ty slony mají někde u sebe, ale právě, že více nevím.

zjentek

ty to nechápeš, psal jsem o slonech,od kterých dostaneš to hovno ,),),)
nejsou údajní ..jsou opravdoví a bydlí po celé čr ..v zoo ,)

Medulienka

Tak jsem je asi nepochopila nebo nevím, ale ty slony by měli být u nich, protože je krmí. Jedině, že by za vším stáli zaměstnanci ZOO.