znate nekdo prosim nejaky kostel v praze kde je mozne jit ke zpovedi ve spanelskem jazyce? dekuju :)

zpoved spanelsky

Nejlepší odpověď
anonym

Každou sobotu v 17 hod. je sloužena bohoslužba ve španělštině v kostele u Pražského jezulátka v Karmelitské.
Karmelitský řád vznikl ve Španělsku a mezi jeho členy v Praze jsou
i Španělé. V jednom TV dokumentu byl rozhovor se španělským knězem, který se o jezulátko stará a provádí výklad pro cizince, umí i česky a na zpověď lze zajít i mimo mše.
Kontakty i rozpis bohoslužeb máš na webu Pražského jezulátka, v odkazu níže:

Zdroj: http://www.prag­jesu.info/cs/bo­hosluzby.htm

Další odpovědi
anonym

V rámci Svatého týdne v Praze probíhaly bohoslužby v cizích jazycích v kostele svatého Tomáše, Josefská 8, Malá Strana a v kostele Panny Marie Vítězné, Pražského Jezulátka, Karmelitská 9, Malá Strana. Protože většina bohoslužeb probíhala v kostele sv. Tomáše, zašla bych nejdříve tam. Dá se předpokládat, že zdejší kněz španělštinu bude ovládat.