Petr Šrámek

Znáte někdo nějaký SW k zabránění přístupu na internet vybraným programům?

Mám Win 10/64bit a defender je jedním z programů,který chci odstřihnout od internetu

Odpovědi
Dochy

Tak to bys měl ale také napsat o jaký systém či prostředí Ti jde. Třeba Android to čistě teoreticky umí od přírody. Pro PC s win budeš potřebovat nějaký firewall. Nějaké základní možnosti má i ten windowsáckej defender.

Alesh

obecně firewall