Kelt

Znáte někdo nějaký nekrvavý, nenásilný horor bez mutantů?

Znáte nějaký horor, kde se člověk bojí, ale nejsou tam davy mrtvol, mutanti, netečou proudy krve? Děkuji.

Odpovědi
Rokio

Zde máš seznam všech hororů. Můžeš si mezi nimi vybrat hororový film, který odpovídá tvým kritériím: https://www.ki­nobox.cz/zebric­ky/nejlepsi/fil­my/horory
zdroj: kinobox.cz

Většinu z nich najdeš na ulož.to.

DoTazatel

Stáhni mě do pekla (žádní mutanti jen strašidelně mluvící kozel :D), Vřískot, Tajemství loňského léta… Ale nemyslím si, že se u toho člověk boji, mně děj u vřískotu a tajemství připadal docela zajímavý, ale neděsil.

Jestli chceš horor bez mutantů a nějakých extra mrtvol, tak si pusť duchařiny, tam se straší a většinou jsou děsivé. Ti dva manželé, co vyšetřují ty případy (podle skut. událostí) mají zajímavé filmy v zajetí démonů, annabelle,…

V moči ďábla, sinister, očista, paranormal activity…

Doporučuji šepot a třeba šestý smysl.

Jestli hledáš filmy se zajímavým, napínavým možná až děsivým dějem (bez mrtvol a mutantů), tak nehledej v sekci hororů, ale thrillerů.

iceT

Tak já jsem kdysi byla potento z filmu, a světe div se, českého, s názvem Vlčí bouda.

Herjulfson

Jakýkoliv přenos z parlamentu, tedy alespoň zatím.

anonym

https://www.csfd­.cz/zebricky/spe­cificky-vyber/?type=0&o­rigin=&genre=5&y­ear_from=&year_to=&ac­tor=&director=&ok=Zo­brazit&_form_=char­ts&show=comple­te

DoTazatel

Jo a ještě třeba takový kruh, lesní duch, atd jak říkám- spíš duchařsky zaměřené horory.