Angi-Shy

Znáte někdo nějaký jednoduchý program zdarma, který by opakoval zadané pohyby myši a tlačítka klávesnice?

potřebuji, aby mi myš opakovaně klikala na určité místo a po ní se zmáčkla určitá klávesa pořád dokola. Kdysi jsem podobný program měla ale už nevím, který to byl. Je někajý takov prográmek někde zdarma? Pár jsem jich našla, ale pud jen trial, placený, nesmyslný nebo nefunkční, a to se nezminuji o zavirovaných… který program by jste doporučili?

Odpovědi
Edison

Říká se tomu „makro“. Ale co na to dnes použít… :-/

aliendrone

Neznám, ale navrhl bych ti lepší řešení. > https://www.al­za.cz/a4tech-x87-oscar-neon-d5362868.htm

Makro si velmi jednoduše nastavíš a uložíš do paměti myši, odkud i běží (!!!), takže neexistuje prozatím způsob, jak externě rozpoznat, zda-li myší skutečně hýbeš/klikáš nebo jen myš posílá signály, že „se s ní hýbe“. To se ti dost možná bude hodit právě na nějaké „klikačky“ (které to kontrolují) – já to např. s velkým úspěchem používal ve hrách, kde byly kontroly běhu maker, jestli nepodvádím a opravdu dřepím za monitorem. (Jasně že jsem fixloval, kde bych na to dřepění vzal asi tak čas?) Pochopitelně to uplatníš i v jiných aplikacích – typicky webových klikačkách za prachy (např. za shlédnutí reklam).

Jde to použít i k často opakovaným komplikovanějším akcím – zrovna mne ZASE napadá herní využití ;) – např. v Battlefieldu 2 jsem měl na jenom tlačítku nastavené makro (k hraní za medika) KLIK > vytáhnut elektrody, plácnout s sebou k mrtvole spolubojovníka, dát elektropecku [rozuměj – oživit ho], vstát a znovu vytáhnout G36E ke střelbě. Tahle operace se normálně dělala klávesnicí mačkáním několika kláves, což v případě přehmátnutí v „dramaokamžicích“ mohl být rozdíl mezi úspěchem a respawnem kdesi v dáli! ;) :D

S trochou cviku (muselo se dobře namířit, aby ses elektrodami trefila a oživila spolubojovníka) to byla čupr blesková vychytávka (díky makru celá operace proběhla o dost rychleji) a v týmu jsem byl HODNĚ žádaným medikem, jelikož jsem nejen stíhal brutus kosit enemy, ale i udržet squad naživu a v akci. ;) :D :D

Pochopitelně se dělají i bezdrátové varianty, ale ty už koštují cca dvojnásobek, nicméně ty necelé 4 kilka za TOLIK muziky za to stojí, to mi věř. Možností využití mraky a venkoncem to je i za ty prachy dobrá myš i na hry (tedy nejen pitomá kancelářská kolečkotřítla­čítková jebka – pochopitelně na Razry apod. nemá, ale to je trochu jiná cenová liga) :)

dubraro

Možná by ti mohlo vyhovět toto: http://www.ro­roscript.com/