Bičiště

Znáte někdo nějakou metodu k rozpoznání jednotlivých druhů perel?

Lze bezpečně rozlišit pravou perlu vzniklou v perlorodce bez zásahu člověka,od perly vypěstované na perlové farmě? Kvalitní skleněná perla,zejména u laiků,je lehce zaměnitelná s perlou pravou.Existuje i zde nějaká rozpoznávací metoda? Perla časem stárne,ztrácí na kvalitě a kráse.Jak dlouho tento proces trvá? A dá se s tím něco dělat?

Nejlepší odpověď
hanulka11

Zde je o nich pěkně napsáno a vysvětleno

http://www.pra­veperly.com/pra­dlogalanterie/4-VZNIK-PEREL