Doomik

Znáte někdo nějaké stránky pro homosexuali ?

Různý články,obrázky,ra­dy,seznamka atd.

Nejlepší odpověď
SickBreed

shorisvpekle.cz … pardon, společensky nepřijatelný vtip.

Je takový problém použít nějaký vyhledávač…třeba seznam, nebo google? Jsem si jistý že po vhodně zadané formulaci tebou hledaných informací se ti zobrazí široká plejáda stránek určených homosexuálům, od diskuzních fór, přes stránky různých prohomosexuálních organizací, adres míst kde se můžeš s homosexuály setkávat až po hardcore porno plné různých zajímavých praktik. Chce to jenom trochu vlastní snahy.

Další odpovědi
anonym

Takové neexistují. Kdybys myslel něco pro „homosexuály“, tak si to zkus vygooglit. Tady takové stránky nemáme, ptáš se totiž na PORADNĚ, a tohle do její činnosti nespadá.

led

Ako kľúčové slovo si zadajte do vyhľadávača: gay stránka
nejaké odkazy výjdú a z toho si snáď niečo nájdete.
PS
Odpovedáme na otázky a radíme uživateľom, nekritizujeme neznalosť práce s internetom.