Lukes888

Znáte někdo hudební skladbu z tohoto videa?

Zdravím. Znáte někdo skladbu, která hraje na pozadí z tohohle videa?

https://youtu­.be/5TPc-Qnib50?t=2m17s

(ano ta otázka už tu je ale nikdo mi na ni neodpovědel proto žádám admina aby tu starou otázku smazal. Děkuji.)

Nejlepší odpověď
Bacon

Ahoj,

jmenuje se to „Colonel Bogey March“, konkrétního interpreta ti nesdělím, protože to hrají orchestry po celém světě. V hledání mi pomohla aplikace SoundHound. :)

Další odpovědi
annas

Takto se to neřeší, K původní otázce, kterou jste vložil včera, můžete něco doplnit a otázka se posune dopředu. Pak není třeba ji vkládat znova.

Zapomněl jste vložit odkaz, máte uzavřený profil.

Pokud chcete dotaz smazat, je třeba napsat přímo adminovi na adresu
info@odpovedi.

Otázku může skrýt (nikoliv smazat) stříbrný a zlatý uživatel, jenže musí uvést důvod. Otázka není závadná, takže admin ji může vrátit.