Znáte nějaký urychlovač?

Když dělám cibulový základ pod guláš, trvá to dosti dlouho, než cibule zezlatoví. Máte nějaký fígl jak to urychlit?
Doplňuji:
Zjentek, žádne jedy. Zlatí komunisti, ti by to nedovolili!

Nejlepší odpověď
iceT

Hele,koupit ti cibuli už usmaženou,400g cca 50 kč:-)
Jinak radšej pomalu,klidně i půlhodiny cibuli pod guláš zlatím…

Další odpovědi
anonym

Já když dost chvátám a dělám guláš pr cca 20lidí na akci,tak dělám guláš venku na ohni v kotlíku,tam je ten oheň o dost silnější,tak že cibulka trvá podstatně kratší dobu.
Doplňuji:
K těm jedům:oni ti komunisti ty jedy stříkali letadlem přímo na tu cibuli.

pusinka50

Nejsem zrovna kuchařka guláše. Ale když chci mít rychleji hotovou cibuli, pustím výkon vařiče od začátku na ten nejvyšší stupeň. Teprve, když cibule zezlataví, přepnu na nižší výkon, aby se pomaleji dodělala. Nefandím tomu, aby se cibule dělala příliš dlouho a přepálila se až do tmavo hněda, že je z toho údajně nejlepší guláš.

zjentek

urychlovač:
https://www.go­ogle.cz/search?q=de­mi+glace&ie=utf-8&oe=utf-8&gws_rd=cr&ei=9Z-hVNjEF8H1aI7qgIgP
Doplňuji:
zjisti si, co to je a jak se to správně vyrábí ..ty jeden jede

honza19hk

ten v CERNU ti bude stačit?

Mc Merkurion

máš už uzavřeno,tak aspoň do diskuze: načni si pivo a hned zabiješ čas,a když to bude málo,tak další,a další…

anonym

Jugar, dokaž to a uvěřím ti. Jsi mladý hoch. Kdyby to komunisté dělali, tak bys nebyl na světě, protože jeden z rodičů by byl neplodný a nebo bys byl (nebo jsi) postižený!

anonym

Barbakane nejsem mladý hoch,žil jsem v té době i osobně jsem viděl jaký chemie se dávaly do letadel a co se práškovalo,tak asi tak.
Pracoval jsem v zemědělství.