Moniccc

Znáte nějaký účinný lék proti nadměrnému pocení? Díky :)

Podotýkám, že antiperspirant používám. Jednou jsem brala i Šalvěj, ale ta mi nepomohla.

Nejlepší odpověď
iceT

Zkus si pročíst starší otázky na toto téma a odpovědi na ně.Třeba ti něco pomůže.
http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­&q=jak+na+nad­m%C4%9Brn%C3%A9+po­cen%C3%AD&sa=Vyh­ledat

Další odpovědi
anonym

Existují čajové směsi proti nadměrnému pocení a potravinové doplňky, které vylaďují hormonální hladinu. Zkuste lékárnu, nebo speciálku na čaje.

Damiana

Nadměrné pocení (hyperhidróza) se dá odstranit botulotoxinovými injekcemi – ale léčba je poměrně časově náročná a finančně velmi nákladná – nebo moderní a účinnou iontoforézou.
Ta je založena na pronikání velmi malého (řádově tisíciny ampéru) množství elektrického proudu a působení částic vody na potem zužovaná místa na těle. Pacient ponoří končetiny do obyčejné vody z kohoutku, do které je elektrodami zaveden slabý elektrický proud ze speciálního přístroje napájeného z klasických tužkových baterií. V případě podpaží jsou k aplikaci určeny speciální elektrody.

Maussy

je rozdíl, zda chceš přípravky proti pocení či proti zápachu. Pokud se nadměrně potíš, doporučuji spíše více pohybu, popř. redukci váhy a zvýšení fyzičky. Jestliže nemáš nadváhu a stále se nadměrně potíš, může to být symptom problémů s lymfat. ž. a měla bys navštívit OL. Pokud pot nadměrně zapáchá stačí méně pít pivo, popř. zkusit heřmánkový čaj, více konzumovat ovoce a samozřejmě ten deodorant. Antiperspiranty obsahují deriváty stříbra a nejsou zdraví prospěšné.

mambaazhamba

Pokud se potíte jenom lokálně (např. v podpaží, na nohou nebo tak), můžete zkusit Driclor proti pocení. Není to klasicjý deodorant. Je bez vůně a slouží pouze k tomuto účelu, jde tedy pak aplikovat další vůni. Obsahem se neliší od bežných antiperspirantů, jenom obsahuje větší koncentrace. Mě osobně pomohl, nemusíte se potom například ve společnosti tolik stydět.
Držím palce, snad vám to pomůže.

Zdroj: www.driclor.eu