Rokio

Znáte nějaký spolehlivý internetový obchod (jakýkoliv)?

Víte o nějakém ověřeném e-shopu, který má hodně spolehlivých zákazníků a jsou s ním minimální problémy? Můžete uvést alespoň jeden příklad?

zdroj obrázku: pixabay.com – Mediamodifier

Nejlepší odpověď
annas

Já znám „bylinkové“, ale i jiné, jenže nemohu uvádět adresu, protože jde o reklamu.

Ještě jsem s žádným intermetovým obchodem neměla problémy. Vybrané zboží doručené na druhý den po objednání, případně třetí den.

Další odpovědi
Jiří Bohumil

Koukni na Heuréku a nás se nemusíš ptát.:-)
A chtěl jsi spíše „spokojených“ zákazníků a mělo jít o „spolehlivý“ e-shop, ne?
Zatím mám poměrně hodně zkušeností s mnoha a měl jsem pouze jeden drobný problém s nábytkem, ale i ten se vyřešil. A jeden spolehlivý a dobrý a levný nám zrušilo min.financí – levneelektro.cz. A byl spolehlivý, až do doby, kdy na něj „vyrukovala“ finanční správa. Údajne brali zboží od dodavatelů, kteří měli daňové dluhy a tak se to přeneslo i na ně.
A dokonce i s Číňanama mám velmi dobré zkušenosti.

da ny

ytek-kulevně.cz
JU*L bylinky, Marins knihku­pectví
a téměř všechny profi e.shopy obchodů, obchůdků a obchodních řetězců na území ČR
(oděvy. elektro, domácí potřeby, stavebniny, koupelny, nábytek, byliny, galanterie, povlknihy,ečení, látky, obuv potraviny aj.).
Je jich mnoho.
Mám jen dobré zkušenosti, u diletantů nenakupuji 😁

Kepler

Jednodušší by bylo zeptat se na nespolehlivý. Už jsem nakupoval z desítek e-shopů, se všemi spokojenost. Je dobré sledovat recenze. Varuju před Alzou: jejich úroveň přesně korespoduje s jejich reklamou a idiotským Alzákem. Je na ně velké množství stížností.

Edison

Mraky… Jednodušší je vyjmenovat ty nespolehlivé. A já teda s alzou problém neám.

ivzez

Všechny internetové obchody,
v nichž jsem doposud nakupovala, byly spolehlivé.

Nebudu psát konkrétní obchody, jen typy zboží.
Potraviny, elektronika, domácí spotřebiče.

Nekupuji tak oblečení ani obuv, to je zboží, na které
si potřebuju sáhnout, případně si je vyzkoušet.

nyjono

Hledáš e-shop se spolehlivými zákazníky???
Asi jsem trochu mimo.
Jinak s e-shopy, kde kupuju já, nemám problémy.
Je jen třeba nekupovat bezhlavě a neřídit se jen nejnižší cenou. Ta nebývá to správné vodítko.

JáJsemKarel!

A co takhle…

  1. Jít pěšky do svého oblíbeného obchodu
  2. Zapojit jim tam internet

Gratulujeme! Máte spolehlivý internetový obchod!

led

Orestez, vaša odpoveď… Žiaľ. možno to nebol zámer nie zaváňa, ale priamo zapácha reklamou. Nahlasujem ju ako závadnu z dôvodu reklamy. A neskrývam to.
PS. skúste svoju odpoveď inak formulovať.

ivzez

Na mne to působilo dojmem, že sám slevový kupon nevyužije,
tak ho takhle nabídl někomu jinému. (Ale mohu se mýlit.)

led

Žiaľ, na mňa to pôsobilo naozaj ako reklama, aj keď práve u tohto užívateľa (orestez) som na to nebola zvyknutá. Viete veľmi dobre, že, ak sa uvedú ponukové identifikačné údaje o firme a výrobku, je to kvalifikované ako reklama.

ivzez

Jj, vím.
Ale tady byl navíc ten kupón,
který někdo mohl využít…

Ten většinou součástí reklamy nebývá
a – jak jste sama zaregistrovala – Orestez
sem reklamy (zatím) nevkládá.

led

PS. možno mu admin odpoveď uzná.