Mia.F

Znáte nějaký skleněný dům v Praze nebo okolí?

Existuje v Praze nebo okolí nějaký dům kompletně ze skleněných tabulí? Něco jako toto:
http://media.tre­ehugger.com/as­sets/images/2011/10/­glass-box.jpg

Klidně může být i větší, na velikosti nezáleží, jde jen o to, aby byl ze skla.
Doplňuji:
kukulicka: Možná by bylo dobré si nejdřív sama zkusit, jestli google něco najde, než se tu takhle ztrapnit.

Nejlepší odpověď
Funna

omo se opravdu stačízaptat strýčka googla…ale musíš se správně zeptat…např skleněná fasáda praha
http://www.go­ogle.cz/search?hl=cs&q=s­klen%C4%9Bn%C3%BD+d%C5%AF­m+praha&bav=on­.2,or.r_gc.r_pw­.r_qf.&bpcl=35277­026&biw=1076&bih=618&um=­1&ie=UTF-8&tbm=isch&sou­rce=og&sa=N&tab=wi&e­i=uER8UPLlLoj­tsgbnk4C4Aw#um=1&hl=cs&t­bm=isch&sa=1&q=sk­len%C4%9Bn%C3%A1+fas%C3%­A1da+praha&oq=sklen%­C4%9Bn%C3%A1+fas%C3%A1da­+praha&gs_l=im­g.3...4404.6310­.2.7090.8.8.0­.0.0.0.134.840­.5j3.8.0...0.0­...1c.1.XY2-lq2HsJU&pbx=1­&bav=on.2,or.r_gc­.r_pw.r_qf.&fp=85b8b54­a3e8fda15&bpcl=35277026&­biw=1076&bih=618

Další odpovědi
kukulicka

Najdeš to všude možně na inťáku.
Nebuď líná a napiš: skleněné domy Praha a okolí.
To zvládne i mimino.

Sůwa

Dům, kterému se říká „skleněný“ je v Praze 6, v ul. Čs.Armády, poblíž Vítězného náměstí. Další podrobnosti si najdi, případně doplním po 22.hodině 🙂.
Doplňuji:
Ve Wiki je uveden jako Skleněný palác, ale běžně je nazýván Skleněný dům :
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Sklen%C4%­9Bn%C3%BD_pal%C3%A1c
Stojí na rohu ul. Čs.Armády a náměstí Svobody, je v něm obřadní síň pro Prahu 6 ( na místě bývalé cukrárny a knihovny, takže pro pamětníky to ztrácelo na romantičnosti ).