Danina65

Znáte nějaký šikovný tip na utěsnění oken?

Jde o malá okénka na toaletě a koupelně, zatím čekají na výměnu. Jsou dřevěná, výklop.

Nejlepší odpověď
Drap

Pokud hledáš krátkodobé řešení, jsou v prodeji lepící,těsnící pás­ky.

Další odpovědi
orwell

Já jsem kdysi v podobné situaci použil nejlevnější a okamžité řešení spočívající v utěsnění spár pomocí několikrát přeložených pruhů papíru (z novin, reklamních letáků,…). Je to zadarmo, je to hned. Problém je, pokud je třeba často otevírat okna. To pak těsnění vypadává a bylo by třeba použít tu a tam kousek oboustranné lepicí pásky. Jako provizorní řešení se mi to osvědčilo.

anonym

Jojo, já bych to asi také zkusil vyřešit pomocí nějakého samolepícího těsnění. Takové se dá koupit třeba tady: https://www.tes­nenitexim.cz/ Myslím si, že se jedná asi o nejlevnější a nejeefektivnější možnost.