taxio

Znáte nějaký Rock ‚n‘ roll 50 let?

Jako je třeba Bill Haley. Mám rád rock ‚n‘ roll 50 let, jen neznám moc zpěváku a skupin. Prosím jestli nějaký znáte napište mi je, děkuju předem :)
Doplňuji:
To jsem našel taky, ale já to myslel způsobem, koho byste mi doporučili, ale i tak díky za odpověď…

Nejlepší odpověď
Klarushka.48

víš, stačilo mi do gůglu napsat Rock'n'oll 50's a hned mi vyjelo několik stránek… třeba tady máš 100 zpěváků/skupin … http://www.di­gitaldreamdoor­.com/pages/bes­t_songs50s.html

Nauč se hledat a nečekej jen odpovědi

Další odpovědi
Kyta

CHuck Berry

M.

Já radši 70' 80' 90' když už :)

ten který je

Co takhle Shadows z přelomu padesátých a šedesátých let,kteří byli inspirací pro naše Mefisto?!