Kuře

Znáte nějaký " recept na štěstí " nebo tak něco?

Nejlepší odpověď
Drap

Pro každého to znamená přece něco jiného. Jeden recept bych ale stejně měl.: Odstěhovat se pokud možno někam do lesa, nemít televizi, radio, PC ani jinou elektroniku. Jíst hlavně to, co si sama vypěstuješ nebo odchováš, nehromadit majetek, nespěchat, číst hodně knih a přemýšlet o životě.
Pro mne by to bylo štěstí

Další odpovědi
rosinka

O tom by se dalo filosofovat! Ale mně se osvědčilo toto přísloví: "Chceš-li být šťastný jeden den – opij se. Chceš-li být šťastný jeden rok – zamiluj se. A chceš-li být šťastný celý život, pořiď si zahradu! A já k tomu přidávám ještě psy, kočky…;-) funguje to!!!!'

poa.li

Znám recept proti neštěstí: Nelpět, neusilovat, nechtít. Jinak s tou zahradou je to taky fajn…

hanulka11

štěstí se ti objeví nebo ho pocítíš ,když to nejméně čekáš …je to takový zázrak a recept neexistuje
někdy jsme šťastni , když zazpívá ptáček i to stačí ke štěstí