Spartaboy

Znáte nějaký program pro notebook, který umožňuje snížit počet pixelů u obrázku formátu JPG?

Nejlepší odpověď
Arne1

je jich plno. Například IrfanView.

Další odpovědi
aliendrone

Třebas… „AutoCAD Revit LT Suite“ od Autodesku je fajný. Umí toho MOC a stojí jen asi 70 000Kč.
NEBO
Nainstaluj a použij nějaký free, třeba XnView.
NEBO
Vykašli se na instalace a použij widlí utilitu MALOVÁNÍ.
NEBO
Svěř to někomu s IQ vyšším, než bublající bláto, udělá to na počkání za pár vteřin obratem a máš to JISTÉ. ;) :D :D

Edison

Ale hoooodně pozor s takovým rchlým zmenšováním!! Má to jistá pravidla, která samotný infarn nepodporuje. Normálně se to dělá v grafických programech a je třeba průběžně doostřovat, jinak z toho vyleze paskvil.