ZuzuBubu

Znáte nějaký program na nahrávání obrazovky počítače?

Dobrý den, hledám dobrý program na nahrávání obrazovky počítače, který by byl zadarmo a nikde neházel svůj vodoznak ani logo. Vím, že dneska je takových programů málo, ale určitě nějaký existuje.

Nejlepší odpověď
Muffz

Používám s oblibou OBS (Open Broadcaster Software). Je zdarma, nahrává v nejlepší kvalitě jak obrazovku, tak konkrétní programy. Dají se jednoduše vkládat texty, overlaye a všemožné pluginy. Návodů je na netu kopa, takže se zprovozněním není problém.

Další odpovědi
orestez

20 let svěřuji tuto práci http://camstu­dio.org/

anonym

Muffz díky za tip, ten program jsem neznal, rozhodně ho zařadím mezi často používané. Otestoval jsem bezproblémovou funkčnost v Ubuntu Linux 18.04 LTS, rozhodně bod k dobru 🙂

anonym

velkou vyhodou je že tento program umí nekodovat pomocí ffmpeg akcelerovaných kodeků nad opencl/cuda, takže pokud máte obstojnout grafiku, pak samotný záznam videa vůbec nemusí ubírat výkonu CPU. Bez problémů zvládne típat plné rozlišení v 60FPS, to je luxus.