HDMI

Znáte nějaký program který dokáže pořídit fotky z her(aplikací)?

Doplňuji:
A jak to mám dat do toho malování?

Nejlepší odpověď
Lindra

Na klávesnici máš klávesu na které máš napsáno PrtScr ,když spustíš hru a najedeš na tu část kterou chceš vyfotit ,tak na to klikneš.

Pak jen zajdeš do malování a vložíš to tam a uložíš .
Snad ti to aspoň trochu pomůže .

Další odpovědi
anonym

CTRL+V

Pájo

Použijte XnView.

(www.slunecnice.cz)

Sůwa

Mimo PrintScreen je možno nainstalovat utilitku GadwinPrintScreen, která sejme jen vybraný výřez a ten se sám ukládá do složky v dokumnetech, kterou si vytvoří. Je možno ukládat v různých formátech dle nastavení.