Joker

Znáte nějaký program?

Znáte nějaký program na tvorbu videa, dobrý i pro začátečníky? Díky za všechny vhodné odpovědí

Nejlepší odpověď
Andy.vlk

Já pracuji obvykle ve Windows movie marker je celkem dobrý a snadno se v něm orientuje ( teda aspoň já s tím nemám problém). Jediný co bych vytkla je, že se mi občas seká, ale to na vašem počítači nemusí být problém.

Další odpovědi
dkk

Za sebe můžu doporučit Sony Vegas.

anonym

Za sebe doporučuji Pinnacle VideoSPIN
http://www.slu­necnice.cz/sw/vi­deospin/

jeho možnosti jsou širší než možnosti movie makeru, podpora více vstupních a výstupních formátů. Prostředí je velmi intuitivní. Software je dostupný zdarma.

jednoduchou online video střižnu pro začátečníky má i portál youtube na adrese http://www.you­tube.com/editor , ten dokáže spojovat klipy různými přchodovými efekty, doplnit text a libovolnou hudební/zvukovou stopu, za nejpraktičtější funkci tohoto editoru považuji jeho schopnost velmi dobře stabilizovat rozklepaný obraz (pokud ještě nemáte kameru s optickou stabilizací tato funkce přijde vhod).