quovadis

Znáte nějaký pár, který se rozešel, ale po čase se dal znovu dohromady a vztah jim už vydržel?

Nejlepší odpověď
zzzlatokopka

Znám, moje známá se po roce manželství rozvedla a po pár letech si toho samého člověka opět vzala, ten druhý pokus jim trvá už 30 let:-)

Každý dělá chyby, je nutné se z nich poučit a neopakovat je, pak má druhá šance smysl.

Další odpovědi
anonym

Ano,znám a snad si po tom rozchodu a znovu se poznání dospěli k názoru,že jim vlastně bylo dříve taky dobře,ale moc si nerozuměli,teď je jen jim asi už dobře,jen to trvalo delší dobu než na to přišli.

Hlada

Ne. Znám ale takový, který se po čase opět rozpadl.

gecco

Znám případ podobný tomu, který popisuje Zzzlatokopka.
A znám i pár, který se dal ´opět´ dohromady nejmíň 5× (aspoň co já vím) – a vždycky ´marně´.
😉

anonym

Osobně neznám,ale něco jsem se dočetl v enciklopedii psychedelických lá­tek.

Ňuňátko

Znám:)

marci1

Znám. Byli spolu potom 36 let, než jeden z nich zemřel. Měli se velmi rádi a žili ve velmi spokojeném manželství. Druhý partner žije už 5 let sám. ☹