Znáte nějáký nebezpečný plyn co by šel použít proti hmyzu ???

Mám doma šíleně moc octomilek a jiných druhů mušek , a to už v bytě pomalu nic nemám , už deset dní tu nemám ani odpadky ani koření takže nemají co jíst , a sháním nějáký plyn nebo něco co by je usmrtilo nebo vyhnalo ale jak je venku zima tak se jim tam očividně moc nechce …
Doplňuji:
A co takhle ráno vysířit byt ( 10–11 dopoledne ) večer kolem 18–20 začít větrat , a nechat do 23–24 větrat plus zapnutý větráky . ???

Nejlepší odpověď
Lucijej

Pomáhá rozmístit v prostoru hřebíček (koření) octomilky nesnášejí jeho pach.
Nebo potom taky účinný je lapač octomilek – Biolit jablíčko (ve tvaru jablka).

Další odpovědi
mosoj

??????? Nedávno se zde psalo o Biolitu. Kup si biolit ve spreji na létavý hmyz. Zavři okna a dveře, vytříkej to a máš místnost plnou plynu. V místnosti nějakou dobu 10 – 20 min nepobývej a potom pořádně vyvětrej. Jsou i jiné značky s podobným účinkem.
Doplňuji:
Proč se drbat levou rukou za pravým uchem !
Síření se používá na plísně ve sklepích či neosázených sklenících.. Mohlo by zabrat i na tyto potvory, ale !!!
Síření produkuje oxid siřičitý který oxiduje dále na oxid sírový a se vzdušnou vlhkostí vzniká kyselina sírová. Výsledkem je, že máš kyselinu sírovou kam se podíváš i v potravinách. Jak chceš toto vyvětrat ?

anonym

Yperit!