Krejcík

Znáte nějaký lehký recept na toast v toastovači z běžných ingrediencí?

Zdravím, sháním recept na nějakou rychlovku v toastovači, ale už mě nudí taková ta klasika „sýr, šunka“.. pokaždý to chutná stejně. :D Tady na intru nemám k dispozici žádný extra věci, je tu sýr, šunka, máslo, tatarka, rajče, cibule, korbáčíky, Rama, housky, toastový chléb a samozřejmě toastovač ve kterém to hodlám udělat. Poradíte mi z toho nějaký pěkný receptík? :D Třeba pomazat toastový chleba tím máslem, potom přidat to a to, nakrájet cibuli, ..,.. . Něco pěkného ať se dobře najím a není to moc suché. :D Děkuji Vám moc předem, snad tu najdu nějakého kuchtíka.

Odpovědi
badisko

no co treba rozmichat vejce do nej pridat cukr a skorici …jen minimalne mleka aby vajicko nebylo tak huste a hodit to na panvicku…touster ale poslouzi podobne…

elektrikář

Jde tousty lehce pomáznout máslem a opéct. Pak je potřu marmeládou tvarohem ze žloudkem osladím ovařené hrozinky jak do buchet,. Když jsem to pekl z marmeládou napekla se na topná tělesa. Na slano můžeš dát orestovanou cibulku špek, pórek a sýr, olivy.Také na plotýnku dám kousek másla cibulku a po zapečení přídám teptve tousty osolit opepřit a hořtici Mezi opečené tousty dát volské okoko strouhaný sýr grilovavací koření. Na lecos příjdeš sám zkoušej.

JanaViki

Kečuuup!:DD to tam dávám jáá;)