sznamko

Znáte nějaký lehký ale důmyslný trik s čímkoli kromě karet?

a s něčím co by mohl mít doma každý a aby se u toho neumřelo nudou.

Nejlepší odpověď
dudu

Vyzvěte přátele aby zapálili kostku cukru., brzy zjistí, že to prostě nejde a cukr nehoří. Připravíte-li si ovšem kostku, kterou jste předtím nenápadně potřeli cigaretovým popelem, k údivu ostatních ji bez problémů zapálíte a cukr bude hořet modrým plemenem. Fígl spočívá v tom, že popel působí jako katalyzátor.

Další odpovědi
led

Nie je ľahký, ale je naozaj dômyselný. Myslím, že ho poznáte väčšina z vás.
Preberte si mesačnú výplatu a vaša rodina nech s ňou prežije aspoň 1 mesiac bez toho, aby ste si museli požičať.