paul1

Znáte nějaký dobrý recept z ačokči?

Tento rok máme i přes nepříznivé počasí velmi dobrou úrodu ačokči. Už jsme vyzkoušeli lečo, plněné lusky, dáváme ji i do polévek, ale zatím nás žádný recept dohledatelný na nete moc neoslovil. Máte nějaký svůj recept na úpravu ačokči?

Nejlepší odpověď
annas

Dostala jsem semena i sazenice asi předloni, něco vyrostlo, ale plody mě neoslovily.
Takže jsem ji už více nezasela.

Zkuste se podívat na recepty,. zda jsou jiné, než máte vyzkoušené.

https://www.go­ogle.com/sear­ch?q=16%2F5000+re­cepty+z+a%C4%8D­ok%C4%8Di&oq=16%2F5000+r­ecepty+z+a%C4%8D­ok%C4%8Di&aqs=chro­me..69i57&sou­rceid=chrome&i­e=UTF-8

Další odpovědi
Hufnágl

I když jsem tu zeleninu jeden rok pěstoval a jedl, neoslnila mně, natož abych ji dále zpracoval. Mladé rostlinky za syrova se daly sníst, ale přezrálé měly zvláštní chuť.