martinek10

Znáte nějáký dobrý cvik na zhubnutí?

Ale musí to být opravdu učíný cvik.

Nejlepší odpověď
mosoj

Každý pohyb je na hubnutí, ale musí to jít ruku v ruce s energetickým příjmem v potravě.
Nejúčinnější je běh.

Další odpovědi
jendahun

Hýbat se a nežrat.Vážně je podle mě ideální hlídat si příjem energie a pohyb.Z pohybu je ideální a jednoduché švihadlo.Dá se skákat doma,venku a o pauzách v práci.Když zkrátím švihadlo a zvedám nohy,stačí mi prostor 1,5m i míň.Bomba je skákat v kanadách a místo švihadla rychlý těžký kabel.