pokazdejinak

Znáte nějaký antistatický sprej na oblečení?

kdysi měla moje mamka takovouhle chytrou věcičku, ale kde něco podobného sehnat dneska? stačilo tím lehce postříkat sukni zespoda a nelepila se na punčochy… vím, že zabírá aviváž, ale nemám čas to vyprat a znova sušit :/
Doplňuji:
dík za tipy, teď jsem tu sukni žehlila a úplně se mi lepí i na tu žehličku – jdu zítra na svatbu, tak jsem případně připravená něco ráno ještě koupit, ale zdá se, že tenhle sprej už neexistuje :( tak si zkusím smíchat tu aviváž… ještě jednou dík

Nejlepší odpověď
hanny 2

Rozetřete si aviváž v dlaních a přejeďte si punčochy odshora dolů.
Doplňuji:
Ale pokud jdeš až zítra,tak si vymáchej punčochy ve vodě s aviváží,to do zítra uschne!

Další odpovědi
Adula.57

Pomáhá obyčejná voda, ale když si dáte do spreje vodu a kapičku té aviváže a potom to nastříkáte pod tu sukni, tak to možná pomůže…

hanulka11

pomůže i přejet si mokrýma rukama po nohách, jistě že to nepůsobí dlouho