FOG

Znate nejaku film,ktery byl poskladany z nekolika jinych?

Jiz tu padla otazka ohledne spatne prelozene knihy.
Ja se ptam,jestli nekdo zna ne spatne udelany film,coz by bylo diskutabilni,ale nejaku film,ktery je vlastne podvod.

Sam jsem si kdysi koupil film ,ale nejak se mi nezdal.Zjistil jsem,ze je vlastne slozeny jeste z dalsich trech filmu,ktere jsem nezavisle videl a znal.
Znechucen jsem ho vratil s poznamkami.
Dnes lituji,ze ho nemam jako raritu.Nepamatuji si ani jmeno filmu,ale hlavni hrdina hral ve 4 pokracovani „Substitute“.

Nejlepší odpověď
rynek878

Obsah filmu Král komiků
Vlasta Burian ve filmech: Tři vejce do skla, Hrdina jedné noci, Provdám svou ženu, Lelíček ve službách Sherlocka Holmese, C. a k. polní maršálek, Pobočník Jeho Výsosti, U snědeného krámu, Baron Prášil, Hrdinný kapitán Korkorán, Přednosta stanice, Funebrák, U pokladny stál. Ukázky ze starších filmů jsou propojeny příběhem burianovského imitátora, jemuž se neustále zjevuje jeho vzor. Asi nejvtipnější a divácky nejvlídněji přijatý pokus o tzv. střihový film s dotáčkami.

Zdroj: http://www.fdb­.cz/film/10690-kral-komiku.html

Další odpovědi
afro.minerva

Já jsem nedávno viděla jeden, ale to byla docela legrace…no taková ta amerikánská přitažená za vlasy a konina největší. Ale člověk se u toho pěkně zasmál.

Jmenovalo se to Kung prásk: Smrtonosná smrt a je to poskládané z různých japonských nebo čínských filmů a trochu dotočeno. Opravdu stojí za to. Ta kung-fu rvačka se šílenou krávou opravdu stála za to (mám na mysli opravdu šílenou kung-fu dojnou krávu).

iceT

Pokud vím,tak jeden film ze série Růžových Panterů s P.Sellersem byl poskládaný ze sestříhaných scén z předešlých filmů,jen nevím,který zrovna to byl.
Doplňuji:
nebyl ten film Kung prásk:smrtonos­ná smrt?

stana73

Bláznivá střela 1 a 2-to jsou taky takové koniny :))