Znáte nějakou těžkou matematickou ulohu pro 8. třídu?

Odpovědi
aliendrone

Pro 8. třídu neexistují „těžké“ úlohy už z principu. Jsou jen blbí žáci, kterým nějaká úloha může připadat těžká.

autacek

Jo, třeba jakou minimální hodnotu jističe potřebuji, pokud chci rozsvítit reflektor o příkonu 2000W, z běžné bytové zásuvky o napětí 230V. No, možná je to i trochu fyzika, ale to vůbec nevadí.