Znáte nějakou stranku nebo program kde se dá hacknout heslo od Facebook učtu ?

Chtěl bych hacknout účet od jednoho mého nepřítele který je docela dost zažraný do fb . A chtěl bych se mu tam hacknout . Znáte nějakou stranku , program , cokoliv čím se dá hacknout to heslo aniž bych musel něco zaplatit ?

Nejlepší odpověď
WeeBear

Mám dojem, že kdyby to bylo tak jednoduché, tak to dělá snad každý každému a nikdo nemá nikde soukromí.

.. Nemluvě o tom, že je to nelegální.

Další odpovědi
arygnoc

skúšaj – meno matky, milenky, manželky, detí, psa, dátum narodenia, telefónne čísla, obľúbeného filmu, pesničky, herečky, …

inak sa nedá.

ale existujú špeciálne unlockery, ktoré budú za teba heslá skúšať (ale toto nie je fórum o hackingu).

veľa šťastia pri recesii (i tak trestnej).

terry

I kdybych věděla, ta ti to nenapíšu.
Tady jsme většinou normální.

lukas.zmizik

nelze…

existuji programy pro brute force utok, coz znamena, ze bude zkouset vsechny kombinace, ale to je ti k nicemu, nehlede na to, ze diky „ping-u“ by to trvalo dny, mesice a roky a navic server po par pokusech pozna, ze byl nasazen robot a pusti te dal pouze po opsani pismen z obrazku, coz uz robot nedovede (kvuli tomu tam ta ochrana je) …tak ze smula

dalsi moznost je nasadit trojana, ktery zaznamena aktivitu na klavesnici, kterou ti nasledne odesila, jenze s tim rovnez neuspejes, to bys musel dotycnemu odeslat programek, ktery by on musel spustit… ten programek by zajistil otevreni portu pro trojana, jenze tohle vsechno zmakne ochranit antivirak…

pro podobna kouzla s cookies plati to stejne