Stingo

Znáte nějakou práci např. na internetu, kde je člověk naprosto nezávislý a může jí dělat odkudkoli na světě?

Znáte někoho takového, kdo takto pracuje?

Nejlepší odpověď
anonym

Ano, znám – práci i někoho, kdo ji dělá…
😉
V podstatě takto můžeš jakoukoli práci, při které nemusíš obsluhovat ´něco´ (např. zařízení) nebo se osobně setkávat s konkrétními lidmi – v nějaké vymezené, konkrétní, lokalitě.

Další odpovědi
Lamalam

Ano, také znám.

postcd

podle mě jsou to různí podomní prodejci co nabízí „levnější“ lektřinu, plyn. A nebo nabízí pojištění a podobné. To člověk asi dělá na ŽL. Přeprodávání nějaké služby to většinou je. Po internetu se takovým programům říká affiliate a nebo provizní (tu je potřeba asi www stránka a znalosti, počáteční investice). jj pak také multilevel marketing(tam si ale vydělají asi jen největší dříči).