Znáte nějakou podobně dobrou knížku jako je hunger games nebo lépe nástroje smrti?

Na táboře si ráda čtu a jelikož vím že mi ty knížky nebudou stačit chci si na čtečku stáhnout i jiné. Boužel celé Hunger Games jsem už četla a Nástroje smrti taky a i pekelné stroje. Mimochodem knížky doporučuji jsou skvělé pro teenegery.
Zná někdo nějakou dobrou knížku na téma scifi/fantasty, romantickou, fakt dobrou? :D

Odpovědi
jjsemtujak

Žena v Černém – mrazivý příběh ze staré Anglie…
,,Skvělý strašidelný příběh, při kterém mrazí v zádech.´´

atena11

Neni to sice přímo na styl hunger games a asi ani na styl knihy nástroje smrti, ale mě se tyto knížky vážně líbili, vše je fantasy:
Vampýrská akademie 1–6, Smečka 1–4, Vlčí pramen 1–2, Mercy Thompson 1–8, Říše temnot 1-myslím 8,paranormálové 1–3, Dhampir, 1-myslím 7. To je asi vše možná ještě doplním a pokud budeš chtí vědět o čem nějaká ta knížk je klidně napiš do zpráv… ;)