Rokio

Znáte nějakou kladnou lidskou vlastnost, která začíná předponou ne?

Např. Netaktní, neurvalý, nesmělý, ale musí to být dobrá lidská vlastnost.

Nejlepší odpověď
Ametyst

Neúnavný, nezdolný. I neodolatelný. 🙂

Další odpovědi
EKSOT123

Je jich hodně, i když mnohé by se daly říct přímějšími synonymy. Např.: Nebojácný, nezávislý, neúplatný, nezištný, nezmar, nevinný, nejlepší, negr, nenáročný, nekonfliktní, nenakažený, nezkorumpovaný. nepodlézavý, nezkažený, a hlavně nenebožtík

aliendrone

Ametyst>>> Jsem si sice TÉMĚŘ jistý, ale přeci jen… DOUFÁM, že je řeč o MNĚ! ;) :D :D

zjentek

Neúnavný? Neodolatelný? Ne, to bude o mně!