Rokio

Znáte nějakou investici, která má úrok alespoň 6 procent, je relativně bezpečná a likviditu má střední nebo nízkou?

Investice – úrok slušný, bezpečnost poměrně vysoká a poměrně nízká likvidita

Odpovědi
Hlada

Pronájem nebytových prostor. Do klasického ekonomického trojúhelníku je dobré také započítat čas. Čas jsou peníze. Pronájem zabere dost času.

terry

Taková existuje?

Darkon

Dnes už neexistuje, sem tam se objeví něco zajímavého, jako třeba investice do Fair Creditu s vysokým zhodnocením ale poměrně velkým rizikem. Ani investice do nemovitostí se moc nevyplatí. Protože nájemníci mají mnohdy výhodnější podmínky než majitelé. Těžko se pak z lidí dostávají dlužné nájmy.

http://www.broz­daniel.cz/