VIKTORIÁ

Znáte nejakou dobrou sš cestovvního ruchu v Praze??

Ahoj, mohli by jste mi prosím dát nejáký typ na strední skolu cestovního ruchu v Praze? treba jestli s nakou nemáte zkusenost… Děkuju :)

Odpovědi
anonym

Myslím že dobrá státní škola s oborem cestovní ruch bude tato: www.gastroskola.cz – nemám sice osobní zkušenost přímo s touto, ale našla jsem ji na stránkách
http://www.stred­niskoly.eu/ts/97-ss-hotelova-cestovniho-ruchu
a je zde i jedna dobrá vyzkoušená /v jiném městě ovšem/. Jinak v Praze je spousta soukromých škol cestovního ruchu s „tučným“ školným, což mi přijde naprosto zbytečné- přeji hodně štěstí při výběru 🙂