samicek333

Znáte nějakou dobrou kriminálku?

Neznáte nějakou dobrou kriminálku? Třeba se vám nějaká líbila, tak mi ji napište prosím. Děkuji samicek333

Nejlepší odpověď
tatanka

Dva muži ve městě. Nelítostný souboj, některé díly majora Zemana, je toho spousta.

Další odpovědi
iceT

Mě se jich líbilo hodně,teď momentálně mám rozkoukaný film Stalo se za bílého dne z r.1958.V podobném duch se nesou i další dva podobné filmy-chladné denní světlo a Přísaha,jelikož všechny tři tituly jsou inspirovány Durenttmanovým románem.
Přes víkend jsem si stáhla film Fantom Amsterodamu (1988),jenž měl premiéru v českých kinech v 90.letech minulého století,a když jsem na něm byla s našima v kině,odcházela jsem potento…strachy.
Nabídnu filmy Oprávněné vraždy,Čekej do tmy,Talentovaný pan Ripley.
Osobně bych si vybrala něco z české produkce,protože si myslím,že staré české krimi jsou na slušné úrovni.

Krčálek

Seriál Kriminálka Anděl je super. Potom následuje major Zeman. Nic bezvaznějšího neznám.