Avatar uživatele
Tobbynka

Znáte nějakou dobrou diskuzi, kde chodí nejvíce lidí?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3932 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
zjentek

odpovědi.cz
Doplňuji:
ladič: všiml jsi si, že právě teď a tady vedeš diskusi? ..to je fuk, že je to třeba tvůj monolog, když ti neodepíšu, ale je to diskuse ..a díky takovým, jako jsi ty, jsem odpověděl, co jsem odpověděl ..fakt si myslíš, že jsem to, cos napsal, nevěděl? ..ale ne e, tak jednoduchý ty přeci nejsi ,)

Upravil/a: zjentek

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

Na diskusiu má táto stránka ku každej otázke svoj priestor. Ale je to určené len pre diskusiu, ktorá sa vzťahuje priamo k téme otázky, nie k akýmsi výlevom duše, či rozpútavanie vášní…
Na obyčajnú diskusiu, klebetenie – chatovanie, hľadajte stránky typu Facebook, Pokec a podobne.
Na odborné diskusie si nájdite odborné fóra…napríklad http://android­forum.cz/ http://www.astro-forum.cz/cgi-bin/yabb/YaBB.pl

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Tobbynka se, zjentku ptala na „dobrou diskuzi“ !

Není povoleno záměrně vkládat neužitečné odpovědi, které mohou uživatele uvést v omyl

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
annas

Ad zjentek a ladiči – 50 na 50. Diskuze občas špatné, lidí na Odpovědi chodí dost.

před 3932 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

annas, jen kdyby ty diskuze byly k něčemu. Stává se, že je admin smaže a je po fóglech.

před 3932 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
badisko

Ad ladic v tom pripade tady nemas co delat … nerejpej do zjentka :D nebo tady rozpoutam takovou diskuzi ze se tobbinka bude divit …

před 3932 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Co vyhrožuješ sople.

před 3931 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
badisko

nevyhrozuji… konstatuji :D

před 3931 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Kromě toho čte diskuze málo uživatelů, takže nevědí, jak se někteří jedinci projevují. Jejich virtuální obraz je pak zcela jiný… :)

před 3932 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

annas,
já je čtu všechny a občas se divím,
jak se uživatelé projevují, ale to ty
sama víš viď a znáš, že obvzlášť u
některých je chování až zarážející ..

před 3932 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Je to tak. :)

před 3932 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek