Tobbynka

Znáte nějakou dobrou diskuzi, kde chodí nejvíce lidí?

Nejlepší odpověď
zjentek

odpovědi.cz
Doplňuji:
ladič: všiml jsi si, že právě teď a tady vedeš diskusi? ..to je fuk, že je to třeba tvůj monolog, když ti neodepíšu, ale je to diskuse ..a díky takovým, jako jsi ty, jsem odpověděl, co jsem odpověděl ..fakt si myslíš, že jsem to, cos napsal, nevěděl? ..ale ne e, tak jednoduchý ty přeci nejsi ,)

Další odpovědi
led

Na diskusiu má táto stránka ku každej otázke svoj priestor. Ale je to určené len pre diskusiu, ktorá sa vzťahuje priamo k téme otázky, nie k akýmsi výlevom duše, či rozpútavanie vášní…
Na obyčajnú diskusiu, klebetenie – chatovanie, hľadajte stránky typu Facebook, Pokec a podobne.
Na odborné diskusie si nájdite odborné fóra…napríklad http://android­forum.cz/ http://www.astro-forum.cz/cgi-bin/yabb/YaBB.pl

anonym

Tobbynka se, zjentku ptala na „dobrou diskuzi“ !

Není povoleno záměrně vkládat neužitečné odpovědi, které mohou uživatele uvést v omyl

annas

Ad zjentek a ladiči – 50 na 50. Diskuze občas špatné, lidí na Odpovědi chodí dost.

anonym

annas, jen kdyby ty diskuze byly k něčemu. Stává se, že je admin smaže a je po fóglech.

badisko

Ad ladic v tom pripade tady nemas co delat … nerejpej do zjentka :D nebo tady rozpoutam takovou diskuzi ze se tobbinka bude divit …

anonym

Co vyhrožuješ sople.

badisko

nevyhrozuji… konstatuji :D

annas

Kromě toho čte diskuze málo uživatelů, takže nevědí, jak se někteří jedinci projevují. Jejich virtuální obraz je pak zcela jiný… :)

briketka10

annas,
já je čtu všechny a občas se divím,
jak se uživatelé projevují, ale to ty
sama víš viď a znáš, že obvzlášť u
některých je chování až zarážející ..

annas

Je to tak. :)