Angi-Shy

Znate nejakou dobrou aplikaci zdarma pro automaticke nahravani telefonnich hovoru pro iPhone?

Pro svuj android mam aplikaci ktera je zdarma, automaticky se spusti pri kazdem telefonatu a audio se mi uklada do souboru.
Kamaradka ma bohuzel iphone a potrebovala by take podobnou aplikaci.
Ale vsechny, ktere jsem zatim v apple store nasel jsou budto placene nebo se nespusti automaticky.

Neznate nejakou dobrou aplikaci, ktera by hovory nahrala automaticky?

Odpovědi
Malvína

Bohužel, Apple nepodporuje nahrávání hovorů.