Pajus89

Znáte nějakej simulátor jízdy autem??…taková normální projížďka, ne závody

Nejlepší odpověď
Nozdrolomo

Tuším že v novějších Need for Speed či v Burnout: Paradise City (tam to vim určitě) se můžete projíždět jen tak po městě a nezávodit. v PC to funguje tak, že přijedete na křižovatku a tam je výzva k závodu – buď se přijme, nebo klidně pokračujete dál. Jen se nesmí dělat moc přestupků, nebo si toho všimnou Pomahači a chrániči no a pak už je to zase závod (s nima ;) Je to ovšem hra pro konzole Xbox a PS3.
Pokud hledáte něco na PC, pak asi doporučím sérii „18 Wheels of Steel“ od SGS Software. To je skutečný simulátor jízdy autem (byť tedy nákladním :)viz odkaz

Zdroj: cs.wikipedia.or­g/wiki/18_Whe­els_of_Steel

Další odpovědi
DDarent

Bus Drive…
v street racing syndycate je jízda po městě volná.....
need for speed World (zadrma) se dá jezdit po městě a sou tam i policajti který to kontrolujou.

Deter

Hledej „hru“ Driver Simulator 20×x. Já hrál DS 2009, ale je venku i Driver Simulator 2011, takže prostě zkus některý z dílů této série :)