mrblackwell

Znáte nějakého pošt'áka ?

Znáte ze svého okolí nějakého pošt'áka (doručovatele) muže ?
Doplňuji:
Mám na mysli doručovatele pěšího.

Nejlepší odpověď
anonym

Neznám!
Znám jednoho v Boru u Tachova, co sedává za přepážkou a tak nějak je na všechno, znám jich několik co jezdí v autech s balíky nebo obchází s letáky (to ale nebudou pošťáci).
Nesmazatelně se mi vryl do paměti pošťák v Táboře, který chodíval v takové peleríně s brašnou, byl dlouhý, vysoké hubené postavy a kolovala o něm fáma, že trpí padoucnicí. Z toho pramenily různé historky.
Nemyslím si, že mobilní doručovatel balíků je pěší pošťák, ale já už se nedivím ničemu co tady kdo napíše nebo se ptá. :))
Doplňuji:
Takže vlastně ze současnosti žádného pěšího pošťáka neznám!

Další odpovědi
dmatejek777

Znám, u nás chodí už dlouho dva známí starší pánové 🙂

dj.david1234

Ano, po Aši jezdí dva nebo tři s balíkama 🙂
Doplňuji:
No… tak pěšáka nn.

beer

Ano, dokonce všechna děvčata, co tady na sídlišti poštu roznáší. Třeba jen od vidění, ale za těch 30 let co tu bydlím už je znám. ))