Rokio

Znáte nějakého muže, kterému nedělá problém dělat více věcí najednou?

Dělat více věcí najednou je zpravidla doménou něžného pohlaví. Znáte ale někoho z opačného pohlaví, kdo nemá problémy s děláním dvou a více věcí najednou?

Odpovědi
Drap

Ano, celou řadu. Neni to až tak nic nezvyklého. To že to zvládají jen ženy, je víceméně blábol udržovaný medii.

led

Ano.
pre zaujímavosť, videla som dokonca muža, ktorý dokázal riadiť auto, telefonovať a baviť sa so spolucestujúcimi súčasne. ŠPZ nedávam z dôvodu jeho ochrany pred prípadnou pokutou.
činnosť ako dýchanie, pozeranie, počúvanie sú tak prirodzené, že niektorí muži ch zvládajú súčasne

Nuk nuk

Ano, svého manžela. My to máme trochu přehozené. Já sice více věcí najednou občas dělat dokážu,záleží na kombinaci činností, ale znervózňuje mě to.

mosol

Já to rozhodně nejsem. Mám vyzkoušeno, že nedokážu současně dýchat a luxovat.

quentos

Třeba sebe, diví se mi i ženy… ;{))>

anonym

Konkrétně jaké věci?

Momentálně třeba dýchám, koukám, cítím, přemýšlím co ještě dělám, a zároveň ti právě odepisuji na tvoji otázku.

hapiky

Někteří muži se milují s dvěma i třemi ženami najednou.