Znate nejakeho mlcenliveho hrdinu?

Rada si prectu o hrdinovi ze sveta zvirat.Znate sami nejake?Dekuji Ja vim o psovi CAR,belgicky ovcak a ten vynesl z horiciho domu miminko.Slava mu,tam v psim nebicku-nebot umrel na popaleniny.

Nejlepší odpověď
annas

Já mám stále před očima psa, který se při povodních v Olomouci r. 1997 snažil dostat na suchý břeh ze zatopeného domu. Pak ho sice unesla prudká voda. Stal se hrdinou povodní. Překonal sám sebe.

Jinak znám jen filmové zvířecí hrdiny.

Další odpovědi
anonym

Docela mě „berou“ delfíni.Vůbec kytovci.
Jsou doložené případy,kdy delfíni zachránili člověka tím,že jej donesli ke břehu na vl.těle.
Oni mají citlivý povrch těla,takže to pro ně nic příjemného nebude.
Jak pravil klasik:„Delfí­ni,mému srdci milí,buďte shovívaví k lidské krutosti“.

Zdroj: http://www.svet-zvirat.7x.cz/delfin-skakavy