Werwolfo

Znáte nějakého endokrinologa ke kterému mohu jít i když nemám 18 let?

ahojte, myslíte si, že když mi ještě nebylo 18, mohu si zajít na endokrinologii? měřím totiž hluboko pod 3. percentil na svůj věk. Je mi 16 a zajímalo by mě, jestli mám růst ukončený a kdyby ne, jestli mi mohou předepsat růstový hormon. Myslíte si že v 16 může být ještě růst neukončený? u holek – růstové štěrbiny? díky..

Odpovědi
anonym

V 16 je tvůj růst – velmi pravděpodobně, ještě neukončený. Ale pro ´klid duše´ si klidně zajdi k libovolnému endokrinologovi – nemusíš mít 18 (a nemusíš ani s rodiči). Nejlíp, když se domluvíš se svým ´obvoďákem´.