Rokio

Znáte nějakého člověka z internetu, který má IQ tykve?

Nejlepší odpověď
led

Ak má niekto iný názor, iné myslenie, než ty, nemusí mať preto IQ tykve.

Vzhľadom na rozšírenie internetu vo svete poznám mnohých internetových užívateľov aj ako živých ľudí, ale netrúfam si (v zmysle vety „Ak má níekto iný názor,…“) povedať o niekom, že má IQ tykve.

Další odpovědi
briketka10

Odsud osobně 😁

Drap

Několik podobných najdeš i na těchto stránkách.

mosoj

Ty znáš nějakého člověka z internetu ?
Bohužel, to si jenom myslíš.

Adam2

Tebe. Ale naštěstí jen přes tento portál.

anonym

tak to jsi si naběhl 😁

Kepler

Ale tak se zas do Rokia tolik nenávažejte. Je to snadné, že? Je jasné, že je mírně mentálně postižený, ale on za to nemůže. Je nesmírně splachovací a nikdy se ničemu neohradil. To je jenom vzkaz pro ty chytřejší, kteří se občas chovají jako hovada.

HOMER

Neznám, ale spíše jsem zaznamenal fenomén internetových chytráků a internetových tvrďáků.. btw poslechni si Tlustej Karl Obézní radosti, pokud se chceš zasmát :D https://www.y­outube.com/wat­ch?v=7I0V5wNqo­tI Myslím, že IQ tikve nemá, ale našlo by se hodně lidí, kteří by ti řekli že jj (viz jeho další počiny coby FattyPillow..).