Rokio

Znáte nějaké zvíře, které umí chodit, plavat i létat?

Pokud některé zvíře tohle umí, tak je to podle mě super zvíře. Existuje vůbec zvíře, které tohle všechno splňuje?

Nejlepší odpověď
Adam Pivetz

Např kachna… nebo jakýkoli jiný vodní pták. Pták chodí i létá a pokud je vodní tak i plave…

Další odpovědi
aliendrone

A NAVÍC se kachny umí i POTÁPĚT a při přistání na ledě se i kloužou! Tywoe tak TOHLE je už FAKTICKY PERLA otázka, asi si půjdu ukroutit hlavu ze samého podivování! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

EKSOT123

K těm vodním ptákům bych ještě doplnil netopýry. Prý plavou neradi, ale výborně. Létající ryby prý dokáží plachtit až 200m, ale nechodí. V druhohorách létali pterosauři. To by asi byli ti tví hledaní matadoři.

zjentek

Taky labuťe… já někde viděl takovou rybu, která ty podmínky myslím splňovala. (;

quentos

kapitán: ve snaze shodit tazatele ses shodil leda sám. Napsat „labuťě“ může jen absolutní ignorant…