Hyperaktivní Veverka

Znáte nějaké zpěvačky?

Chtěla bych se vás zeptat, jestli znáte nějaké zpěvačky. Potřebovala bych nějaké poznat, a moc jich neznám…

Nejlepší odpověď
FiveGirls

Dobrý den,já znam hodně zpěvaček.Miley Cyrus alias Hannah Montana,Ewa Farna,Lucie Vondráčková,Helena Vondráčková,Iveta Bartošová,Lady GaGa,Katty Perry aj. Můžete se kouknout také na www.osobnosti.cz a nebo www.zpevacky.cz

Zdroj: www.osobnosti.cz

Další odpovědi
kenyrts

tady si vyberte:

Zdroj: http://www.osob­nosti.cz/zpevac­ky.php

janca.lucky

Lucie Vondráčková,Avril Lavigne,Pink,Ewa Farná…

áńá

dobrýden.poslouchám hodně spěvaček třeba například lady gaga,lucie vondráčková,lucie bílá,ewa farná,aneta vondráčková a další.

lady-lejdynka

Ewa Farná, Miley Cyrus-Hannah Montana, Avril Lavigne, Vanessa Hudgens, Rihanna, Aneta Langerová, Katka Knechtová, Kate Voegle, Pink, Zuzana Norisová, Lady Gaga, Barbara, Lucie Vondráčková, Dara Rolins, Verona, Lucie Bílá, Emily Osment, Demi Lovato, Ashley Tisdale, Britney Spears, Shakira, Selena Gomez, Katy Perry, Paris Hilton, Solange Knowles, Gwen Stefani, Lily Allen, Lafee, Kate Moss, Tereza Kerndlová, Monika Bagárová,

šárka

hannah montana,avil lavigne,lily alen,lady gaga,eva farná,lucka vondráčková,vanessa hudgens,ashley tisadle,atd.

quentos

v muzice poslouchám převážně ženy, takže mohu poradit. Záleží, co máte ráda za styl. Na pomezí country a popu fenomenální zpěvačka Martina McBride. V oblasti vokálního popu Lara Fabian. Z rocku úžasná jeho nekorunovaná královna Sheryl Crow; v jazzu se dá doporučit Peggy Lee a z vážné hudby sopranistka Sarah Brightman a mezzosopranistka Dagmar Pecková. V populární hudbě je jich též nemálo dobrých. Shania Twain (začínala u country, občas k němu znovu ulítne), LeAnn Rimes (taktéž), Nelly Furtado (na pomezí popu, rocku a hip-hopu). Z bluegrassu nestárne majitelka krásného řeřavého sopránu Alison Krauss. Na požádání vyjmenuju moře dalších, byl bych tu s nimi do zítra.