RickTWD

Znáte nějaké weby pro sdílení povídek?

Dobrý den, rád bych se zeptal, jestli někdo z Vás neví o nějakých internetových stránkách (anglických i českých), kam by bylo možné sdílet povídky, či různé jiné literární počiny.
O Wattpadu vím, ale ten je spíše pro teenagerské příběhy, či různé fanfikce a nerad bych, aby se mezi nimi ztratily moje výtvory.
Děkuji všem za odpovědi!

Odpovědi
Edison

Tak jsou pisálci, kteří zveřejňují na FB na svých kanálech. Pak jsou tací, kteří používají blogové služby. A pak tací, kteří mají své stránky. Pak jde jen o to si na zdroje udělat nějaký ty „reklamy“.

anonym

Ahoj, zabrouzdal jsem v archivu a uživatel autacek to napsal ve svém příspěvku:
https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-poznat-ze-je-muj-pribeh-chytlavy

Dochy

Edison:
Tak oni jsou právě stránky, které jsou jen na ty povídky. Pak je také šance že si to přečte někdo další kromě 5 přátel. Ale odpověď nedám, naposledy jsem něco takového četl asi před 15 lety