Roxana

Znáte nějaké vtipné nadávky?

Já jsem zaslechla například – jouda, mimoň, mameluk apod. 🙂

Nejlepší odpověď
dědapetr

Lojza z lesa,tydýt,seš jak malej Jarda,máčo.

Další odpovědi
fcoop

Jestli je vtipná,nevím,ale bezpečně osloví každého......­....zkus někomu říct,že je „vemeno z kachny“....­......uvidíš…

anonym

Kopyto z pakoně 🙂

Tobbynka

Jelimán, hašišák.. :D

marci1

Truhlík, blbounek, vytřeštěný ucho, trdlo, čučíš jak žaba z kyšky, čučíš do mobilu jak bacil do lékárny ap. 🙂

quentos

Mně se, co jsem zaslech, líbilo nejvíc „slepičí mozku“ a „k*ndo z ryby“.

ivzez

Neznám.
Cokoliv, byť by to bylo sebevtipnější,
ztrácí použitím místo nadávky vtip.

lexx

zmrde, buzno, trotle, paroháči, jelito…čumíš jak sůva z nudlí, seš otrávnej jak svítiplyn, nervózní jak sáňky v létě, chytrej jak rádio, blbej jak troky…

Renatka196

BUKUPÍ:)

Pepa25

Na fotbale se volávalo „rozhodčí je Hugo!“ a dodávalo „a Hugo je …“

anonym

pepe88
měli být vtipné, ne trapné až ubohé, ty jsi už asi hodně velký šohaj, že?