Rokio

Znáte nějaké velké město v ČR, jako je např. Brno, ve kterém se nachází hodně přírody?

Česká velkoměsta, která mají hodně přírody

Nejlepší odpověď
Drap

Otázka je zmatená, nepřesná. Snad všechny města v republice mají ve svém okolí dostatek přírody. Pokud ti jde jen o městskou zeleň, tak to je jiná otázka. V této souvislosti mne napadá třeba Zlín

Další odpovědi
anonym

v Praze je hodně přírody. Je v ní však tolik lidí a psů, že není ani vidět

Kryšpín

Možná Karlovy Vary a Liberec

Danina65

Určo, Hradec Králové 🙂 Ono se to ani nezdá, ale pokud vylezeš na místní Bílou věž, zjistíš, že město je obklopené takovou zelení, až přechází zrak.a vidíš, že je i uvnitř